Og comments access (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Author
bg: Автор

en: Subject
bg: Тема

en: Administration
bg: Администриране

en: Comments
bg: Коментари

en: edit
bg: редактирай

en: Update
bg: Промени

en: Updated
bg: Обновено

en: Update options
bg: Опции за обновяването

en: Authored by
bg: Написано от

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Operation
bg: Действие

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: The update has been performed.
bg: Обновяването беше извършено.

en: Published comments
bg: Публикувани коментари

en: No comments available.
bg: Няма достъпни коментари.

en: Publish the selected comments
bg: Публикувай избраните коментари

en: Unpublish the selected comments
bg: Скрий избраните коментари

en: Posted in
bg: Публикуван в

en: Delete the selected comments
bg: Изтрий избраните коментари
