Og comments access (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Author
bn: লেখক

en: Subject
bn: বিষয়

en: Administration
bn: প্রশাসন

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Update
bn: আপডেট

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Leave blank for %anonymous.
bn: %anonymous হলে খালি রাখুন

en: No comments available.
bn: কোন মন্তব্য নেই।

en: Posted in
bn: যেখানে পোস্ট করা হয়েছে
