Og comments access (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Author
ca: Autor

en: Subject
ca: Assumpte

en: Administration
ca: Administració

en: Comments
ca: Comentaris

en: edit
ca: edita

en: Update
ca: Actualitza

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Update options
ca: Actualitza les opcions

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Operation
ca: Operació

en: Leave blank for %anonymous.
ca: Deixeu-ho en blanc per %anonymous.

en: The update has been performed.
ca: S'ha realitzat l'actualització.

en: Published comments
ca: Comentaris publicats

en: No comments available.
ca: No hi ha comentaris disponibles.

en: Publish the selected comments
ca: Publica els comentaris seleccionats

en: Unpublish the selected comments
ca: Retira els comentaris seleccionats

en: Posted in
ca: Publicat a

en: Delete the selected comments
ca: Esborra els comentaris seleccionats

en: Select one or more comments to perform the update on.
ca: Seleccioneu un o més comentaris per tal de dur-hi a terme l'actualització.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
ca: Llisteu i editeu els comentaris del lloc i la cua d'aprovació de comentaris.

en: Unapproved comments
ca: Comentaris sense aprovar
