Og comments access (7.x-1.1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Author
da: Forfatter

en: Organic groups
da: Organiske grupper

en: Subject
da: Emne

en: Comments
da: Kommentarer

en: edit
da: redigér

en: Update
da: Opdatér

en: Updated
da: Opdateret

en: Update options
da: Opdatering

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Anonymous
da: Anonym

en: Operation
da: Handling

en: Leave blank for %anonymous.
da: Lad feltet stå tomt for %anonymous.

en: The update has been performed.
da: Opdatering udført.

en: Published comments
da: Udgivne kommentarer

en: No comments available.
da: Der er ingen kommentarer at vise.

en: Publish the selected comments
da: Udgiv de valgte kommentarer

en: Unpublish the selected comments
da: Skjul de valgte kommentarer

en: Posted in
da: Indsendt til

en: Delete the selected comments
da: Slet de valgte kommentarer

en: Select one or more comments to perform the update on.
da: Vælg venligst en eller flere kommentarer til opdatering.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
da: Vis og redigér kommentarer og godkendelseskøen.

en: Unapproved comments
da: Ikke-godkendte kommentarer
