Og comments access (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Organic groups
he: קבוצות אורגניות

en: Subject
he: נושא

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: edit
he: עריכה

en: Update
he: עדכון

en: Updated
he: עודכן

en: Update options
he: אפשרויות עדכון

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Operation
he: פעולה

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: The update has been performed.
he: העדכון בוצע.

en: Published comments
he: תגובות שפורסמו

en: No comments available.
he: אין תגובות זמינות.

en: Publish the selected comments
he: פרסם את התגובות הנבחרות

en: Unpublish the selected comments
he: בטל את פרסום התגובות הנבחרות

en: Posted in
he: נכתב בנושא

en: Delete the selected comments
he: מחיקת התגובות שנבחרו

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
he: רשימה ועריכה תגובות באתר תור לאישור תגובה.

en: Unapproved comments
he: תגובות שלא אושרו
