Og comments access (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: delete
hu: törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Subject
hu: Tárgy

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: edit
hu: szerkesztés

en: Update
hu: Frissítés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Update options
hu: Frissítési lehetőségek

en: Authored by
hu: Szerző

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Operation
hu: Művelet

en: Leave blank for %anonymous.
hu: Üresen hagyandó ha %anonymous.

en: The update has been performed.
hu: A frissítés végrehajtva.

en: Published comments
hu: Közzétett hozzászólások

en: No comments available.
hu: Nincs megjeleníthető hozzászólás.

en: Publish the selected comments
hu: A kijelölt hozzászólások közzététele

en: Unpublish the selected comments
hu: A kijelölt hozzászólások elrejtése

en: Posted in
hu: Hozzászólás ehhez

en: Delete the selected comments
hu: A kijelölt hozzászólások törlése

en: Select one or more comments to perform the update on.
hu: Egy vagy több hozzászólást ki kell választani a frissítés elvégzéséhez.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
hu: A közzétett vagy jóváhagyásra váró hozzászólások megtekintése és szerkesztése.

en: Unapproved comments
hu: Nem elfogadott hozzászólások
