Og comments access (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: delete
hy: հեռացնել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Administration
hy: Ադմինիստրացիա

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Update options
hy: Թարմացնել տարբերակները

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: The update has been performed.
hy: Թարմացումը կատարվել է:

en: Published comments
hy: Հրապարակված մեկաբանություններ

en: No comments available.
hy: Մեկնաբանություններ չկան:

en: Publish the selected comments
hy: Հրապարակել նշված մեկնաբանությունները

en: Delete the selected comments
hy: Ջնջել նշված մեկնաբանությունները

en: Unapproved comments
hy: Չհաստատված  մեկնաբանություններ
