Og comments access (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: delete
is: eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Author
is: Höfundur

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Administration
is: Stjórnun

en: Comments
is: Ummæli

en: edit
is: breyta

en: Update
is: Uppfæra

en: Updated
is: Uppfært

en: Update options
is: Uppfærsluvalkostir

en: Authored by
is: Höfundur

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Leave blank for %anonymous.
is: Skiljið eftir autt fyrir %anonymous

en: The update has been performed.
is: Uppfærslan hefur verið framkvæmd.

en: Published comments
is: Birt ummæli

en: No comments available.
is: Engin ummæli tiltæk.

en: Publish the selected comments
is: Birta valin ummæli

en: Unpublish the selected comments
is: Afbirta valin ummæli
