Og comments access (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Comments
jv: Komèntar

en: edit
jv: sunting

en: Update
jv: Dianyari

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Update options
jv: Opsi paling anyar

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Operation
jv: Operasi

en: Leave blank for %anonymous.
jv: Kosongna waé kanggo @anonymous.

en: The update has been performed.
jv: Update uwis dilakoaké.

en: Published comments
jv: Komèntar sing dipacak

en: No comments available.
jv: Ora ānā komèntar sing cumawis.

en: Publish the selected comments
jv: Pacak komenter sing kepilih

en: Unpublish the selected comments
jv: Ajā dipacak komenter sing kepilih

en: Posted in
jv: Dikirim nang

en: Delete the selected comments
jv: Busak komèntar sing kepilih

en: Select one or more comments to perform the update on.
jv: Pilihānā siji utāwā luwih komèntar kanggo ngetokaké panganyaran.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
jv: Daftar lan sunting komèntar situs lan antrian ntrima komèntar.

en: Unapproved comments
jv: Komèntar sing ora ditrima
