Og comments access (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: delete
kn: ಡಿಲೀಟ್ ಮಾಡಿ

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Administration
kn: ನಿರ್ವಹಣೆ

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Update options
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಆಯ್ಕೆಗಳು

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Operation
kn: ಕಾರ್ಯಾಚರಣೆ

en: The update has been performed.
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡಲಾಗಿದೆ
