Og comments access (7.x-1.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Author
mk: Автор

en: Comments
mk: Коментари

en: edit
mk: промени

en: Anonymous
mk: Анонимен

en: Published comments
mk: Објавени коментари
