Og comments access (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Author
mr: लेखक

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: edit
mr: संपादन

en: Update
mr: अपडेट

en: Updated
mr: सुधारित

en: Update options
mr: अपडेट पर्याय

en: Authored by
mr: लेखक

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: The update has been performed.
mr: अपडेट केल्या गेले

en: Published comments
mr: प्रकाशित प्रतिक्रिया

en: No comments available.
mr: टिप्पणी उपलब्ध नाही

en: Publish the selected comments
mr: निवड्लेल्या प्रतिक्रिया प्रकाशित करा

en: Unpublish the selected comments
mr: निवड्लेल्या प्रतिक्रिया अप्रकाशित करा

en: Delete the selected comments
mr: निवड्लेल्या प्रतिक्रिया मिटवा
