Og comments access (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (12 entries)

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: Published comments
my: ထုတ်ပြန်ပြီး မှတ်ချက်များ
