Og comments access (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Author
ne: लेखक

en: Subject
ne: विषय

en: Administration
ne: प्रशासनिक

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Update options
ne: अपडेट गर्ने विकल्पहरू

en: Authored by
ne: लेखक

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।

en: The update has been performed.
ne: अपडेट भयो

en: Published comments
ne: प्रकाशित कमेन्टहरु

en: Publish the selected comments
ne: छानिएका कमेन्टहरुलाई प्रकाशित गर्नुहोस्

en: Unpublish the selected comments
ne: छानिएका कमेन्टहरुलाई अप्रकाशित गर्नुहोस्
