Og comments access (7.x-1.1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Administration
nn: Administrasjon

en: Comments
nn: Kommentarar

en: edit
nn: endre

en: Update
nn: Oppdater

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Update options
nn: Val for oppdatering

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Leave blank for %anonymous.
nn: La feltet vera tomt for å velge %anonymous.

en: The update has been performed.
nn: Oppdatering gjennomført

en: Published comments
nn: Publiserte kommentarar

en: No comments available.
nn: Ingen kommentarar er tilgjengelege

en: Publish the selected comments
nn: Publiser dei valde kommentarane

en: Unpublish the selected comments
nn: Avpubliser dei valde kommentarane

en: Posted in
nn: Skreve i

en: Delete the selected comments
nn: Slett dei valde kommentarane
