Og comments access (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Author
ps: ليكوال

en: Subject
ps: موضوع

en: Administration
ps: پازوالنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Update options
ps: غوراوي اوسمهالیزول

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Published comments
ps: خپرې شوې څرګندونې
