Og comments access (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Author
ro: Autor

en: Subject
ro: Subiect

en: Administration
ro: Administrare

en: Comments
ro: Comentarii

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: Updated
ro: Actualizat

en: Update options
ro: Opţiuni de actualizare

en: Authored by
ro: Autor

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Operation
ro: Operație

en: Leave blank for %anonymous.
ro: Lăsaţi liber pentru %anonymous.

en: The update has been performed.
ro: Actualizarea a fost efectuată.

en: Published comments
ro: Comentarii publicate

en: No comments available.
ro: Nu sunt comentarii disponibile.

en: Publish the selected comments
ro: Publică comentariile selectate

en: Unpublish the selected comments
ro: Nu publica comentariile selectate

en: Posted in
ro: Publicat în

en: Delete the selected comments
ro: Şterge comentariile selectate

en: Select one or more comments to perform the update on.
ro: Selectați unul sau mai multe comentarii pe care doriți să le actualizați.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
ro: Listează și editează comentariile site-ului și coada de aprobare a comentariilor.

en: Unapproved comments
ro: Comentarii neaprobate
