Og comments access (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Administration
sq: Administrimi

en: Comments
sq: Komente

en: edit
sq: ndrysho

en: Update
sq: Rifresko

en: Update options
sq: Opsionet e përditësimit

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Operation
sq: Veprimi

en: Leave blank for %anonymous.
sq: Lëre bosh për %anonymous.

en: The update has been performed.
sq: Rifreskimi u krye.

en: Published comments
sq: Komentet e publikuar

en: No comments available.
sq: Asnjë koment në dispozicion.

en: Publish the selected comments
sq: Publiko komentet e zgjedhur

en: Unpublish the selected comments
sq: Çpubliko komentet e zgjedhur

en: Posted in
sq: Dërguar në

en: Delete the selected comments
sq: Elemino komentet e zgjedhur
