Og comments access (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Author
sr: Аутор

en: Subject
sr: Предмет

en: edit
sr: измени

en: Update
sr: Ажурирање

en: Anonymous
sr: Анонимни
