Og comments access (7.x-1.1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Update
ug: يڭىلاش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Update options
ug: يېڭىلاش شەرتلىرى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: Published comments
ug: ئېلان قىلىنغان ئىنكاسلار

en: No comments available.
ug: ئىنكاس يوق.
