Og comments access (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (25 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Author
uk: Автор

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Subject
uk: Тема

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Comments
uk: Коментарі

en: edit
uk: редагувати

en: Update
uk: Оновити

en: Updated
uk: Оновлено

en: Update options
uk: Опції оновлення

en: Authored by
uk: Автор

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Operation
uk: Дія

en: Leave blank for %anonymous.
uk: Для %anonymous залиште порожнім.

en: The update has been performed.
uk: Оновлення було успішно виконано.

en: Published comments
uk: Опубліковані коментарі

en: No comments available.
uk: Коментарі відсутні.

en: Publish the selected comments
uk: Опублікувати вибрані коментарі

en: Unpublish the selected comments
uk: Зняти з публікації вибрані коментарі

en: Posted in
uk: Опубліковане

en: Delete the selected comments
uk: Видалити вибрані коментарі

en: Select one or more comments to perform the update on.
uk: Для оновлення виберіть один чи декілька коментарів.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
uk: Перегляд і правка опублікованих коментарів і коментарів, що чекають на схвалення.

en: Unapproved comments
uk: Несхвалені коментарі
