OG Content Administration (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (19 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Updated
bg: Обновено

en: All
bg: Всички

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Published
bg: Публикувано

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Apply
bg: Търси

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
