OG Content Administration (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (14 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Author
bn: লেখক

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: All
bn: সমস্ত

en: Add content
bn: কন্টেন্ট যুক্ত কর

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
