OG Content Administration (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (26 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Defaults
bo: སྔར་ཡོད

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: There is no content in this group.
bo: ནང་དོན་ཅི་ཡང་གསར་བཟོ་བྱས་མེད།
