OG Content Administration (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (17 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Group
bs: Grupa

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
