OG Content Administration (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Content
cy: Cynnwys

en: Type
cy: Math

en: Author
cy: Awdur

en: Reset
cy: Ailosod

en: Updated
cy: Newidwyd

en: All
cy: I gyd

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: Defaults
cy: Rhagosodiadau

en: ‹ previous
cy: < blaenorol

en: next ›
cy: nesaf >

en: Administration Menu
cy: Dewislen Gweinyddu

en: Apply
cy: Ceisio

en: Publish
cy: Cyhoeddi

en: Unpublish
cy: Heb ei gyhoeddi

en: « first
cy: Cyntaf

en: last »
cy: olaf >>

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
