OG Content Administration (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (31 entries)

en: Title
es: Título

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Content
es: Contenido

en: Group
es: Grupo

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: Organic groups
es: Grupos Orgánicos

en: Reset
es: Restablecer

en: Updated
es: Actualizado

en: All
es: Todo(s)

en: Add content
es: Añadir contenido

en: Published
es: Publicado

en: Defaults
es: Predefinidos

en: ‹ previous
es: ‹ anterior

en: next ›
es: siguiente ›

en: Administration Menu
es: Menú Administrativo

en: author
es: autor

en: Apply
es: Aplicar

en: Publish
es: Publicar

en: Unpublish
es: Despublicar

en: « first
es: « primero

en: last »
es: último »

en: Offset
es: Desplazamiento

en: - Choose an operation -
es: - Elegir una operación -

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: There is no content in this group.
es: No hay contenido en este grupo.

en: OG membership from node
es: OG miembos del nodo

en: Change value
es: Cambiar valor

en: Change author
es: Cambiar autor
