OG Content Administration (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (28 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Reset
eu: Garbitu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: All
eu: Guztiak

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Published
eu: Argitaratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Administration Menu
eu: Kudeaketa menua

en: author
eu: egilea

en: Apply
eu: Ezarri

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Unpublish
eu: Desargitaratu

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: - Choose an operation -
eu: - Eragiketa hautatu -

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
