OG Content Administration (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Reset
hr: Poništi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: All
hr: Svi

en: Add content
hr: Dodaj sadržaj

en: Published
hr: Objavljeno

en: Desc
hr: Silazno

en: Defaults
hr: Zadane vrijednosti

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Asc
hr: Uzlazno
