OG Content Administration (7.x-1.0) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Author
ht: Otè

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Add content
ht: Ajoute kontni

en: Desc
ht: Des

en: author
ht: otè

en: Apply
ht: Aplike

en: Publish
ht: Pibliye

en: Unpublish
ht: Depibliye

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
