OG Content Administration (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (34 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Group
hu: Csoport

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Organic groups
hu: Öntevékeny csoportok

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Updated
hu: Frissítve

en: All
hu: Mind

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: Defaults
hu: Alapértelmezések

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Administration Menu
hu: Adminisztrációs menü

en: author
hu: szerző

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: - Choose an operation -
hu: - Művelet kiválasztása -

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Manage Content
hu: Tartalom kezelése

en: Asc
hu: Növ

en: OG membership from node
hu: Organic Groups-tagság a tartalomból

en: - Select an operation -
hu: - Művelet kiválasztása -

en: Change value
hu: Érték megváltoztatása

en: Change author
hu: Szerző módosítása
