OG Content Administration (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (25 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Content
id: Konten

en: Group
id: Grup

en: Type
id: Jenis

en: Author
id: Penulis

en: Organic groups
id: Kelompok organik

en: Updated
id: Diperbaharui

en: All
id: Semua

en: Add content
id: Tambah konten

en: Published
id: Dipublikasikan

en: Defaults
id: Bawaan

en: ‹ previous
id: ‹ sebelumnya

en: next ›
id: selanjutnya ›

en: author
id: penulis

en: Apply
id: Terapkan

en: Publish
id: Tampilkan

en: Unpublish
id: Tidak tampilkan

en: « first
id: « awal

en: last »
id: akhir »

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
