OG Content Administration (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Reset
kk: Ысыру

en: All
kk: Барлық

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Published
kk: Жарияланған

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
