OG Content Administration (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (8 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra
