OG Content Administration (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (18 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Group
mr: समुह

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Updated
mr: सुधारित

en: All
mr: सर्व

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
