OG Content Administration (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: author
my: စာရေးသူ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
