OG Content Administration (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Content
nn: Innhald

en: Group
nn: Gruppe

en: Author
nn: Forfattar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: All
nn: Alle

en: Add content
nn: Legg til innhald

en: Published
nn: Publisert

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
