OG Content Administration (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (32 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Group
ru: Группа

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: Reset
ru: Сбросить

en: Updated
ru: Обновлено

en: All
ru: Все

en: Add content
ru: Добавить материал

en: Published
ru: Опубликовано

en: Desc
ru: По убыванию

en: Defaults
ru: По умолчанию

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Administration Menu
ru: Меню администратора

en: author
ru: автор

en: Apply
ru: Применить

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Unpublish
ru: Снять с публикации

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: others
ru: другие

en: - Choose an operation -
ru: - Выберите действие -

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Manage Content
ru: Управлять содержимым

en: Asc
ru: По возрастанию

en: There is no content in this group.
ru: В этой группе пока нет содержания.
