OG Content Administration (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (23 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Group
ta: குழுமம்

en: Type
ta: வகை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Organic groups
ta: இயற்கை குழுக்கள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: All
ta: எல்லா

en: Add content
ta: உள்ளடக்கத்தைச் சேர்

en: Published
ta: வெளியிடப்பட்டது

en: Defaults
ta: இயல்புநிலைகள்

en: ‹ previous
ta: ‹ முந்திய

en: next ›
ta: அடுத்த ›

en: author
ta: ஆசிரியர்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: Unpublish
ta: வெளியிடாதே

en: « first
ta: « முதல்

en: last »
ta: கடைசி »

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
