OG Content Administration (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: All
ug: ھەممە

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Defaults
ug: سۈكۈت

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
