OG Content Administration (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (14 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: ‹ previous
dz: ‹ ཧེ་མ།

en: next ›
dz: ཤུལ་མའི ›

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་

en: « first
dz: « དང་པ།

en: last »
dz: མཇུག »
