OG Content Administration (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Reset
eo: Restarigu

en: All
eo: Ĉiuj

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Apply
eo: Apliku

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
