OG Content Administration (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Updated
gl: Actualizado

en: All
gl: Todo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Published
gl: Publicado

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Administration Menu
gl: Menú de Administración

en: author
gl: autor

en: Apply
gl: Aplicar

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
