OG Content Administration (7.x-1.2) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Group
is: Hópur

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Reset
is: Endursetja

en: Updated
is: Uppfært

en: All
is: Allt

en: Add content
is: Bæta við efni

en: Published
is: Birt

en: Defaults
is: Sjálfgildi

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: author
is: höfundur

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: - Choose an operation -
is: - Veldu aðgerð -

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
