OG Content Administration (7.x-1.2) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: All
nl: Alle

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Administration Menu
nl: Beheermenu

en: author
nl: auteur

en: Apply
nl: Toepassen

en: Publish
nl: Publiceren

en: Unpublish
nl: Depubliceren

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: - Choose an operation -
nl: - Kies een bewerking -

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Manage Content
nl: Inhoud beheren

en: Asc
nl: Oplopend

en: There is no content in this group.
nl: Er is geen inhoud in deze groep.

en: Change value
nl: Waarde(n) veranderen

en: Change author
nl: Auteur wijzigen
