OG Content Administration (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Reset
sq: Rifillo

en: All
sq: Të gjitha

en: Published
sq: Publikuar

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
