OG Content Administration (7.x-1.2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Published
ur: شائع شدہ

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
