OG Content Administration (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (21 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: All
af: Alle

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Published
af: Gepubliseerd

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -
