OG Content Administration (7.x-1.3) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Group
ar: المجموعة

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Weight
ar: الوزن

en: Updated
ar: التحديث

en: All
ar: الكل

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Override title
ar: تجاوز العنوان

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Save Changes
ar: حفظ التعديلات

en: ‹ previous
ar: ‹ السابقة

en: next ›
ar: التالية ›

en: Administration Menu
ar: قائمة الإدارة

en: author
ar: مؤلف

en: Apply
ar: تطبيق

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر

en: « first
ar: « الأولى

en: last »
ar: الأخيرة »

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي
