OG Content Administration (7.x-1.3) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Updated
be: Абноўлена

en: All
be: Усе

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Published
be: Апублікавана

en: Defaults
be: Прадвызначаныя

en: Save Changes
be: Захаваць змены

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »
